09:04 / E premte, 21 Prill 2017

Andrra e Sinanit feston ditëlindjen, ja sa vjeç është

Andrra e Sinanit feston ditëlindjen, ja sa vjeç është

Bukuroshja e Sinan Hoxhës, Andrra Destani, sot feston ditëlindjen e 22-të të saj.

Ajo në rrjetin social instagram ka postuar një foto me mbishkrim " It's my birthday".

Bukuroshja 22 vjeçare sigurisht që këtë ditë do të festojë me bashkëshortin Sinanin dhe djalin e tyre simpatik./Indeksonline


Lexo të tjera