18:30 / E shtune, 12 Gusht 2017

Andrra shfaqet joshëse në fustanin pink (Foto)

Andrra shfaqet joshëse në fustanin pink (Foto)

Andrra Destani është shfaqur më seksi se kurrë më parë.

Ka një kohë të gjatë që e tillë ajo nuk është shfaqur, shkruan indeksonline.

Ndërsa që së fundmi duket se i ka dhënë vetes disa ditë pushim. Ajo është shfaqur në pink, tejet e relaksuar dhe shumë tërheqëse. /Indeksonline/

Lexo të tjera