22:02 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Angela Martini provokon, pozon me këmbë përpjetë (Foto)

Angela Martini provokon, pozon me këmbë përpjetë (Foto)

Angela Martini po jeton jeten e saj si mos më mirë.

Martini e cila njiher si një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit. Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak.

Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë./Indeksonline/


Lexo të tjera