13:59 / E premte, 17 Shkurt 2017

Anita me mesazh emocionues për ditën e pavarësisë së Kosovës (Foto)

Anita me mesazh emocionues për ditën e pavarësisë së Kosovës (Foto)

Shënimin e nëntë vjetorit të Pavarësisë, nuk po mundet ta festojë e lumtur Anita Haradinaj. 

Ajo ka publikuar një fotografi të Ramush Haradinajt, me mbishkrimin “Pa ty nuk ka festë”, ndërsa që në Facebook ka lëshuar këtë urim: “Gezuar dita e Pavaresise!! Me shprese qe Dite te mira do të vijn, me Drejtim te Ri dhe te ardhme te ndritshme!!! #shtetinukndertohetmestatusaneFB”./Indeksonline/
Lexo të tjera