19:09 / E hënë, 20 Mars 2017

Anxhelina Hadërgjonaj shfaq format trupore me bikini (Foto)

Anxhelina Hadërgjonaj shfaq format trupore me bikini (Foto)

Këngëtarja, Anxhelina Hadergjonaj ka shpërndarë një foto tejet seksi në profilin e saj në Instagram.

Hadërgjonaj ka pozuar me bikini, duke ua bërë me dije në këtë mënyrë se format e saj trupore janë në vijën e duhur, shkruan Indeksonline.

Anxhelina aktualisht po jeton në SHBA, ku dhe është e angazhuar në projekte të ndryshme./Indeksonline/


Lexo të tjera