08:18 / E hënë, 17 Korrik 2017

Ardit Gjebrea e mund Rrezarta Shkurtën (Foto)

Ardit Gjebrea e mund Rrezarta Shkurtën (Foto)

Një garë në ping pong është zhvilluar së fundmi mes dy artistëve të njohur shqiptarë.

Janë Ardit Gjebrea dhe Rrezarta Shkurta ata të cilët kanë zhvilluar një lojë në ping pong, shkruan Indeksonline.

Në këtë garë duket se fituesi ka dalë prezantuesi dhe këngëtari i njohur Gjebrea. Këtë gjë e ka konfirmuar edhe këngëtarja përmes një fotoje të publikuar në Instastory./Indeksonline/


Lexo të tjera