22:01 / E hënë, 17 Korrik 2017

Arilena pozon me bikini, shikojani trupin (Foto)

Arilena pozon me bikini, shikojani trupin (Foto)

Këngëtarja e njohur, Arilena Ara ka pozuar me bikini.

Pas lansimit të “Nallane”, ajo duket t’i ketë dhënë vetës pak pushim, shkruan Indeksonline.

Arilena duket në forma të mira trupore. Kujtojmë se jo rrallë herë ajo provokon me asetet e saj, porse kësaj here ka pozuar thjeshtë dhe bukur! /Indeksonline/


Lexo të tjera