18:28 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Aurela Hoxha duket si ‘llokum’, poza e saj mund t’iu lë pa gjumë (Foto)

Aurela Hoxha duket si ‘llokum’, poza e saj mund t’iu lë pa gjumë (Foto)

Modelja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha aktualisht ndodhet në Itali.

Atje ajo ka realizuar një fotosesion të ri, shkruan Indeksonline.

 Derisa shihet duke ngrënë ushqim italian, është bukuria e saj ajo e cila reflekton si mos më mirë.

Kujtojmë se Hoxha vazhdon të deklarohet ‘single’, dhe njëherit duke qenë në pritje të mashkullit idela./Indeksonline/


Lexo të tjera