09:14 / E hënë, 20 Mars 2017

Bebe e 'kall' atmosferën (Video)

Bebe e 'kall' atmosferën (Video)

Bebe Rexha ka shumë fansa rreth vetes. Adhuruesit  e muzikës së saj duket se nuk mund t'i rezistojnë notave dhe melodive të këtyre këngëve, shkruan Indeksonline.

Në koncertin e mbajtur në Minneapolis, Bebe e 'dogji' atmosferën duke bërë kështu tërë të pranishmit të vallëzojnë./Indeksonline/

After tonight, I'd die for you Minneapolis. #allyourfaulttour #igotyou
A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on


Lexo të tjera