21:13 / E mërkurë, 20 Shtator 2017

Bebe Rexha duket kaq seksi në këtë fustan të zi (Foto)

Bebe Rexha duket kaq seksi në këtë fustan të zi (Foto)

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka një fizik bukur mirë të formësuar.

Këtë e ka dëshmuar edhe me fotografinë e radhës të publikuar në Instagram- shkruan Indeksonline.

Ajo ka pozuar në profil, duke vënë në pah të pasmet e saj seksi.

Ndryshe, Rexha shquhet për vokalin e saj unik, dhe jo rastësisht po gëzon suksese gjithandejë në botë./Indeksonline/


Lexo të tjera