10:23 / E hënë, 17 Korrik 2017

Bebe Rexha ka nevojë për pasaportë të re (Foto)

Bebe Rexha ka nevojë për pasaportë të re (Foto)

Bebe Rexha duket se ka nevojë për pasaportë të re. 

Këtë gjë e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja përmes një postimi dhe disa fotografive, shkruan Indeksonline. 

Në pasaportën që ajo ka shfaqur në fotografi, shihet e tëra e mbushur me vula. E kjo falë udhëtimeve të shpeshta të Bebe Rexhës./Indeksonline/


Lexo të tjera