08:36 / E hënë, 20 Mars 2017

Befasojnë: Almeda dhe ‘Çënari’ përshëndesin shqiptarët me hitin e Erës ‘BonBon’ (Foto)

Befasojnë: Almeda dhe  ‘Çënari’ përshëndesin shqiptarët me hitin e Erës ‘BonBon’ (Foto)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman, kanë qenë ndër çiftet më të përfolura kohët e fundit. Dyshja së fundmi kanë befasuar teksa shihen duke e shijuar hitin e Era Istrefit "Bon bon".

“Kjo shkon për ty Shqipëri” ka qenë mbishkrimi i Almedës me etiketim Era Istrefin. /Indeksonline/
Lexo të tjera