12:47 / E hënë, 20 Mars 2017

Besa Kokdhima në bashkëpunim me Florin për këngën e re (Foto)

Besa Kokdhima në bashkëpunim me Florin për këngën e re (Foto)

Besa Kokdhima dhe Flori Mumajesi do të vinë sërish bashkë. Dyshja sa duket tashmë kanë përgaditur projektin më të ri muzikor të titulluar "Kokëfortë", shkruan Indeksonline.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Besa përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.
Kjo është hera  e dytë që Besa vie në bashkëpunim me Florin./Indeksonline/


Lexo të tjera