14:52 / E enjte, 20 Prill 2017

Beyoncen nuk do ta njihni, sa shumë e ka ndryshuar shtatëzania (Foto)

Beyoncen nuk do ta njihni, sa shumë e ka ndryshuar shtatëzania (Foto)

Diva e muzikës botërore Beyonce, është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të dytë.

Aq shumë ka ndryshuar tashmë, sa vështirë është të njihet në shikim të parë, megjithatë këtu qëndron edhe e bukuria e shtatzënisë.

Së fundmi, këngëtarja 35 vjeçare ka qenë e pranishme në një festë ditëlindjeje, gjersa është kapur nga paparacët gjatë hyrjes për në në veturën e saj.

Në fotografi, vërehej qartë se Beyonce është fryrë shumë dhe jo vetëm në trup, por edhe në fytyrën e saj, e cila duket se është deformuar paksa.

Lexo të tjera