12:05 / E enjte, 12 Tetor 2017

Blero me bashkëpunim të ri, nisë xhirimet e klipit (Foto)

Blero me bashkëpunim të ri, nisë xhirimet e klipit (Foto)

Blero Muharremi vazhdon të jetë aktiv me projektet e tij. Kësaj radhe ai vije në bashkëpunim me këngëtaren, Albulena Uka dhe këngën e re të quajtur "Mbylli sytë". 

Kënga është punuar nga Prygo, në studion e këngëtarit Blero, i cili njëherit ka shkruar edhe vargjet e tekstit.

Indeksonline ka siguruar disa fotografi nga xhirimet e klipit të ri./Indeksonline/

Lexo të tjera