20:29 / E enjte, 12 Tetor 2017

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini” (Video)

Blunt & Real publikojnë “Gjini Gjini” (Video)

Blunt dhe Real kanë publikuar videoklipin e tyre më të ri.

Kënga titullohet “Gjini Gjini”, ndërsa klipi është i tëri i realizuar në bardh e zi.

Për tekstin janë kujdesur vetë Blunt & Real, ndërsa muzikën dyshja e ka realizuar në bashkëpunim me Florent Boshnjakun.

Lexo të tjera