23:33 / E enjte, 12 Tetor 2017

Bruno ft Tus publikojnë këngën “Shqiptare” (Video)

Bruno ft Tus publikojnë këngën “Shqiptare” (Video)

Bruno dhe Tus kanë lansuar projektin e tyre të përbashkët.

Kënga “Shqiptare”, është vizuelizuar edhe me njëklip të mrekullueshëm- shkruan Indekosnline.

Kujtojmë se Bruno aktualisht po shijon suksesin e këngës “A më do”, e cila është pëlqyer shumë në publik./Indeksonline/


Lexo të tjera