12:00 / E hënë, 20 Mars 2017

Çartet Tuna: I quan portalet "pordhtale" pas lajmit për të (Foto)

Çartet Tuna: I quan portalet "pordhtale" pas lajmit për të (Foto)

Gjatë ditës së djeshme qarkulloi lajmin se Tuna fëmijën e saj të parë nuk do ta lind në Kosovë. Ky lajm sa duket e ka nervozuar tej mase këngëtaren shqiptare e cila lëshoi një status në llogarinë e saj, shkruan Indeksonline.

"Te dashtuna PORDHtale!
Ju sa here i qoni shfalerkat me abortu i qoni ne sistine po shuni!
T'pakten une po lindi ne vendlindjen tem dhe nuk po paguj ne spitalin e njohur qe ben biznes me pacienta kosovare!✌

Lexo të tjera