20:41 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Chloe Khan pozon me shoqe, secila më “bombë” se tjetra (Foto)

Chloe Khan pozon me shoqe, secila më “bombë” se tjetra (Foto)

Ylli televiziv, Chloe Khan duket të ketë kaluar një ditë të mirë me shoqet e saj.

E as në rrjetet sociale nuk kishte se si të mungonte qoftë edhe një foto, shkruan Indeksonline.

Si gjithmonë ajo e ka hobi të shfaqet provokative, andaj e tillë është shfaqur edhe sonte. Khan ka pozuar vetë e katërta, dhe secila është dukur më seksi se tjetra./Indeksonline/


Lexo të tjera