23:39 / E shtune, 12 Gusht 2017

Çka po feston Afërdita Dreshaj (Foto)

Çka po feston Afërdita Dreshaj (Foto)

Aferdita Dreshaj po kalon një natë romantike. 

Këngëtarja duket se po feston diçka, shkruan Indeksonline.

Ajo ka publikuar një foto ku shihet duke darkuar dhe me një gotë në dorë.

Përmes mbishkrimit ajo ka bërë me dije që po feston dicka po se per çfarë bëhet fjalë nuk e dimë./Indeksonline/


Lexo të tjera