15:23 / E hënë, 17 Korrik 2017

Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)

Djali i Albanit e Fjollës festoi ditëlindjen, kjo është befasia për të (Fot)

Djali i Alban Mehmetit dhe Fjolla Svircës po rritet. 

Lurni festoi ditëlindjen e tij të dytë, shkruan indeksonline. 

Në një ambient me familjarë dhe miq, ai pranoi edhe një mori dhuratash. E pa dyshim që ndër më të vecantat ishte vetura luksoze që ai mori në këtë ditë speciale. 

Në fotografitë e publikuara nga Fjolla, vogëlushi është shfaqur plotë entuziazëm./Indeksonline/Temat:
Lexo të tjera