15:37 / E hënë, 20 Mars 2017

Djali i Donald Trump përfundon në spital (Foto)

Djali i Donald Trump përfundon në spital (Foto)

Djali i Donald Trump, Tristan, u dërgua në spital të dielën pasi theu këmbën e tij në qendrën e skijimit në Aspen, shkruan TMZ, përcjell Indeksonline.

Në bazë të informatave të para thuhet se Shërbimi Sekret e ka shoqëruar  5-vjeçarin në spital.

Tristan ishte në skijim me familjen e tij si dhe me familjen e Ivanka Trump gjatë pushimeve të  fundjavës./Indeksonline/Lexo të tjera