23:58 / E enjte, 12 Tetor 2017

Drake dhe Bella Hadid, çifti më i ri në Hollywood

Drake dhe Bella Hadid, çifti më i ri në Hollywood

Tashmë janë përhapur fjalë se reperi Drake është në lidhje me modelen Bella Hadid, motrën e modeless ë famshme Gigi Hadid.

Bella para pak ditësh kishte festuar ditëlindjen e 21-të të saj, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Për lidhjen e çiftit është pyetur edhe nëna e modeles, Yolanda e cila nuk nuk mohuar e as pohuar thashethemet, teksa ka thënë që ata janë shokë./Indeksonline/

Lexo të tjera