08:40 / E hënë, 17 Korrik 2017

Dua unike në "FIB Benicàssim Festival" (Foto)

Dua unike në "FIB Benicàssim Festival" (Foto)

Dua Lipa ka shkëlqyer në "FIB Benicàssim Festival". 

Këngëtarja është shfaqur me një stil shumë më ndryshe se zakonisht, shkruan Indeksonline.

Kanë qenë pantollonat ngjyrë të bronztë dhe atletet me ngjyrë të njejtë, ato të cilat e kanë bërë edhe më të vecantë këtë stil./Indeksonline/


Lexo të tjera