22:41 / E martë, 12 Shtator 2017

Duda Balje e dëshmon që është deputetja më seksi e kësaj legjislature (Foto)

Duda Balje e dëshmon që është deputetja më seksi e kësaj legjislature (Foto)

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje gjithmonë arrinë të mahnisë me pamjen e saj.

Deputetja boshnjake përherë di të fitojë vëmendjen e të tjerve, dhe kjo edhe falë bukurisë e formave trupore- shkruan Indeksonline.

Së fundi, ajo ka qenë e pranishme në një aheng familjar. Ajo ka shkëlqyer si asnjëherë më parë.

Ndonëse nënë e tre fëmijëve ajo ka arritur të ruajë si mos më mirë fizikun e saj të formësuar./Indeksonline/Lexo të tjera