20:17 / E hënë, 20 Mars 2017

E bukura Bella vjen me një pozë nga shtrati (Foto)

E bukura Bella vjen me një pozë nga shtrati (Foto)

Modelja e famshme, Bella Hadid ka një trup për lëvdata.

Linjat e saj trupore mund t’i kenë zili shumë femra. Andaj kjo është edhe një arsye më shumë që Hadid t’i shfaq ato, shkruan Indeksonline.

Së fundi, Hadid ka pozuar veç me bikini dhe në një pozitë provokative nga shtrati i saj./Indeksonline/


Lexo të tjera