16:58 / E diel, 13 Gusht 2017

E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)

E mrekullueshme shfaqet Adrola në këtë fotografi (Foto)

Adrola Dushi edhe një herë ka dëshmuar se jo më kot mund ta përfaqësojë denjësisht bukurinë shqiptare. 

Ajo është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundit, shkruan Indeksonline. 

Tejet elegante dhe me një stil të flokëve të mrekullueshëm, Adrola ka marrë vëmendjen e publikut dhe mediave./Indeksonline/


Lexo të tjera