11:00 / E martë, 15 Gusht 2017

E rrallë, fansja bën tatuazh fytyrën e Noizyt (Video)

E rrallë, fansja bën tatuazh fytyrën e Noizyt (Video)

Noizy padyshim që është një nga reperët më të kërkuar te publiku shqiptar. Për këtë ai numëron shumë fansa në Kosovë, Shqipëri dhe kudo në diasporë.

Por, kjo fanse është një nga më të veçantat e Noizyt. 

Ajo ka bërë në pjesën e pasme të kokës tatuazh fytyrën e Noizyt duket sjellur këtë pamje të rrallë./Indeksonline/

Lexo të tjera