22:52 / E hënë, 20 Mars 2017

Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Elita Rudi pyet: Kush po don picë? (Foto)

Prezantuesja Elita Rudi ka publikuar fotografi nga fotosesioni i saj më i ri.

Rudi është paraqitur në rolin e një kuzhiniereje, ku dhe duket shumë seksi, shkruan Indeksonline.

“Kush po don picë”, ka shkruar ajo përbri fotos.

E ju që jeni të interesuar ... lirisht mund ta kontaktoni atë! /Indekosnline/ 

Lexo të tjera