14:00 / E enjte, 12 Tetor 2017

Elvana Gjata vjen sensacionale në bardh e zi (Foto)

Elvana Gjata vjen sensacionale në bardh e zi (Foto)

Elvana Gjata është këngëtarja nga Shqipëria e cila shquhet për stilin e vecantë dhe bukurin që e karakterizon.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket shumë e veçantë në stil por edhe e bukur.

Këngëtarja e shumë hiteve pëlqehet shumë nga publiku edhe është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Shikoni sa e bukur duket ajo/Indeksonline/


Lexo të tjera