10:01 / E hënë, 17 Korrik 2017

Enca me siguri do donte t’i zhdukte këto foto të sajat (Video)

Enca me siguri do donte t’i zhdukte këto foto të sajat (Video)

Ajo është një nga këngëtaret më seksi dhe më e përfolura e momentit.

Ajo njihet për stilin e saj unik. Por me siguri gjithmonë nuk ka qenë e tillë.

Ja dhe një kolazh me foto të vjetra të Encës, që me siguri nuk do donte të egzistonin.


Temat:
Lexo të tjera