18:54 / E diel, 19 Mars 2017

Enca viziton shtëpinë e re (Foto)

Enca viziton shtëpinë e re (Foto)

Enca është njëra ndër femrat më të komentuara të mediave rozë sidomos kur është në pyetje paraja dhe luksi.

Ajo ka vizituar shtëpinë e saj të re prej edhe ka publikuar disa fotografi,shkruan Indeksonline.

Në bazë të fotove duket se shtëpia gjindet në një bllok vilash, ku çmimet fillojnë nga 300 mijë euro. /Indeksonline/
Lexo të tjera