10:49 / E enjte, 12 Tetor 2017

Eni Koçi ekspozon të pasmet (Foto)

Eni Koçi ekspozon të pasmet (Foto)

Këngëtarja nga Shqipëria Eni Koçi e cila po përflitet shumë sidomos për lidhjen e saj me këngëtarin Genc Prelvukaj, po vazhdon me fotografi në rrjetet sociale.

Këto fotografi janë rezultat i biznesit të ri që ajo dhe motra e saj Greta kanë hapur së fundi.

Sot Eni ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën ekspozon të pasmet e saj. Siç duket edhe kjo fotografi është në kuadër të reklamës për biznesin e motrave Koçi.

Për më tepër shikoni pamjen./Indeksonline/

Lexo të tjera