09:36 / E premte, 21 Prill 2017

Eni Koçi përsëri provokative, kësaj radhe pa sutjena (Foto)

Eni Koçi përsëri provokative, kësaj radhe pa sutjena (Foto)

Pozat provokative të Enit Koçit nuk kanë të ndalur. Këngëtarja shqiptare së fundmi ka nxjerr një tjetër fotografi ku shihet vetëm në të brendshme dhe sipër pa sutjena, shkruan Indeksonline.

Fotografit e postuara nga Eni, nuk dihet ende nëse i përkasin vetëm një fotosesioni fotografik apo pjesës së  ndonjë videoklipi./Indeksonline/


Lexo të tjera