20:32 / E hënë, 20 Mars 2017

Ergen vjen me këngën “Original Raptish” (Video)

Ergen vjen me këngën “Original Raptish” (Video)

Reperi i njohur, Ergen ka publikuar këngën e tij më të re.

Kënga mban titullin “Original Raptish”, dhe është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indeksonline.

Për më shumë dëgjojeni këngën në fjalë./Indeksonline/


Lexo të tjera