19:35 / E enjte, 20 Prill 2017

Fjolla Morina, aspak e hijshme pa grim! (Foto)

Fjolla Morina, aspak e hijshme pa grim! (Foto)

Këngëtarja, Fjolla Morina çdo herë di të paraqitet ekstavagante dhe në formë.

Megjithatë foto e radhës e tregon fytyrën e saj të vërtetë, transmeton Indeksonline.

Është grimi ai që dukshëm zbukuron këtë femër, pasi që pa të duket vërtetë e pahijshme./Indeksonline/


Lexo të tjera