10:28 / E enjte, 12 Tetor 2017

Fjolla Morina aspak mbresëlënëse në mëngjes (Foto)

Fjolla Morina aspak mbresëlënëse në mëngjes (Foto)

Fjolla Morina është këngëtarja nga Kosova dhe nënë e dy fëmijëve.

Ajo shquhet për vëmendjen që merrë gjithmonë nga mediat dhe fansat e sidomos pas prezantimeve të saj të nxehta në publik.

Sot Fjolla Morina ka publikuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën duket e “çrregulluar” dhe aspak mbresëlënëse. 
Lexo të tjera