17:30 / E hënë, 17 Korrik 2017

Floriani shumë shpejt publikon këngën “Helem” (Video)

Floriani shumë shpejt publikon këngën “Helem” (Video)

Këngëtari i njohur nga Maqedonia, Florian Beqiri shumë shpejt do të publikojë këngën e tij më të re.

Floriani, veçse ka përfunduar edhe xhirimet e klipit dhe brenda pak ditësh pritet edhe ta lansojë këtë projekt-  shkruan Indeksonline.

Kënga do të jetë verore dhe ritmike./Indeksonline/


Lexo të tjera