15:57 / E premte, 17 Shkurt 2017

Fotoja unike e Era Istrefi për Pavarësi (Foto)

Fotoja unike e Era Istrefi për Pavarësi (Foto)

Si gjithmonë e veçantë, sikurse në stil ashtu edhe në urimet e saja. Fjala është për këngëtaren tejet të talentuar Era Istrefin, shkruan Indeksonline.

Për ditlëindjen e Pavarësisë, ajo ka publikuar një fotografi tejet interesante dhe kogja fëmijërore në llogarinë e saj në snapchat. “Sorry this pic is so childish but I cant help it. Happy birthday Kosovë”, ka shkruar vetë këngëtarja./Indeksonline/

Lexo të tjera