17:52 / E mërkurë, 13 Shtator 2017

Françeska Jaçe e tepron, gjoksin kaq shumë e ekspozon (Foto) 

Françeska Jaçe e tepron, gjoksin kaq shumë e ekspozon (Foto) 

Modelja  e njohur nga Shqipëria, Françeska Jaçe kohët e fundit dukshëm ka shtuar provokimet e saj. 

Ish- banorja e “Big Brother Albania”, jo rrallë herë po realizon fotosesione të ndryshme, shkruan Indeksonline. 

Jaçe nuk e ka problem të tregojë edhe më shumë se që duhet, dhe kjo me të vetmin qëllim, që të ketë vëmendjen e të tjerve.

Me pozën e radhës ajo ka nxjerrë në pah gjoksin e saj, i cili dukshëm vërehet të jetë i formësuar. 

Françi dita-ditës do të na i tregojë të gjitha me shumë dëshirë .. /Indeksonline/ 


Lexo të tjera