19:57 / E enjte, 12 Tetor 2017

Françeska ‘sakrifikon’ kaq shumë për një foto seksi! (Foto)

Françeska ‘sakrifikon’ kaq shumë për një foto seksi! (Foto)

Françeska Jaçe ka bërë paraqitjen e radhës në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar në zyrën e punës së re, shkruan Indekosnline.

Modelja simpatike është befasuar me një buketë të mëdha lulesh, porse pozita e saj nuk e bënë të duket aspak mirë.

Për tu dukur sa më seksi, ajo nuk e ka rehatuar fizikun e saj në divan, dhe kjo gjë ka bërë që ajo të mos duket aspak e këndshme./Indeksonline/


Lexo të tjera