17:08 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Genc Prelvukaj tregon muskujt (Foto)

Genc Prelvukaj tregon muskujt (Foto)

Këngëtari i njohur, Genc Prelvukaj vazhdon të jetë i angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore si brenda ashtu edhe jashtë vendit.

Genci, duket se kujdes të veçantë i kushton edhe fizikut të tij, shkruan Indeksonline.

Në foton e radhës të postuar në profilin e tij në Instagram ai ka treguar se ka muskuj shumë seksi, dhe e gjithë kjo falë angazhimit të tij në palestër./Indeksonline/


Lexo të tjera