11:24 / E premte, 21 Prill 2017

Genta Ismajli surprizon motrën e saj (Foto)

Genta Ismajli surprizon motrën e saj (Foto)

Një surprizë të bukur e ka menduar Genta Ismajli për motrën e saj Manin. 

Ajo i ka përgaditur asaj një buqetë me trëndafilë të cilët ia ka dhuruar asaj në aeroport, shkruan Indeksonline.

Me këtë rast Genta nuk ka hezituar që të publikojë video dhe foto në llogarinë e saj në Instagram. Ku shihen momente të lumtura të takimit të motrave./Indeksonline/
Lexo të tjera