17:23 / E diel, 13 Gusht 2017

Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)

Genta pa komplekse, në koncert me patika (Foto- Video)

Genta Ismajli është njëra ndër këngëtaret më pa komplekse. 

Këtë gjë e ka dëshmuar edhe në koncertin e fundit të mbajtur në Prizren, shkruan Indeksonline. 

Ajo ka performuar para publikut në patika me një fustan të thjeshtë dhe tejet bukur. 

Genta është pritë nga një publik shumë i madh, ku ka performuar edhe këngën më të re "Dy dashni"./Indeksonline/


Video:  https://www.instagram.com/p/BX...Lexo të tjera