14:00 / E hënë, 19 Qershor 2017

Geti dhe Marina, natë romantike në Miami (Foto)

Geti dhe Marina, natë romantike në Miami (Foto)

Marina dhe Geti po kalojnë momente të bukura në Miami.

Mbrëmja e kaluar ishte me të vërtetë mbrëmje e bukur, shkruan Indeksonline.
Dritat e këtij qyteti e kanë bërë ambientin e ciftit edhe më romatik.

Në fotografinë bomerang të publikuar nga Marina, shihet se dyshja kanë kaluar vërtetë një natë të mrekullueshme./Indeksonline/Temat:
Lexo të tjera