18:38 / E hënë, 20 Mars 2017

Gjergj Kaçinari i kujton Encës si dukej “para kredisë” (Foto)

Gjergj Kaçinari i kujton Encës si dukej “para kredisë” (Foto)

Duket se Gjergj Kaçinari ka hapur arkivat dhe prej tyre ka nxjerrë një foto të vjetër me mikeshën e tij, Encën.

Enca dhe Gjergji duken shumë të vegjël dhe kanë ndryshuar shumë nga ajo ç’ka shohim sot në ekran. Bashkangjitur me foton Gjergji shkruan: “Para kredisë”, duke nënkuptuar se dhe ai e pranon ndryshimin që ka ndodhur ndër vite.


Ndërkohë nuk e dimë se si do ta presë këtë foto Enca… A do ta marrë edhe ajo me humor apo nuk do ti pëlqejë aspak kjo gjë?

Rikujtojmë se Enca dhe Gjergji kanë qenë pjesë e edicionit të parë të” The Voice”,  e ndoshta ky spektakël ka shënuar fillimin e miqësisë së tyre./Blitz.al/


Lexo të tjera