18:31 / E mërkurë, 11 Janar 2017

Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje (Foto)

Gjiko dhe Elita Rudi më në fund pranojnë se janë në lidhje  (Foto)

Reperi i njohur, Gjiko duket se nuk i ndahet për as edhe një moment prezantueses seksi Elita Rudi.

 Çifti më i ri i skenës duket se po kalojnë ditë të mira krahë njëri- tjetrit edhe në këto ditë të ftohta, shkruan Indeksonline.

Dyshja  së fundi kanë pranuar haptazi lidhjen e tyre, duke publikuar foto të përbashkëta të realizuara në Brezovicë. /Indeksonline/

 

 

Lexo të tjera