11:13 / E enjte, 12 Tetor 2017

Hiti veror “Despacito” arrin 4 miliardë klikime (Foto)

Hiti veror “Despacito” arrin 4 miliardë klikime (Foto)

“Despacito” mbanë emrin hiti i sezonës që e lamë pas, e kemi dëgjuar në çdo kënd dhe të paktën refreni është futur në kokën tonë dhe nuk do ta harrojmë kurrë.

Kjo është edhe arsyeja e cila ka bërë që kjo këngë ta arrijë 4 miliard klikime, shkruan Indeksonline.

Hiti i kënduar nga Luis Fonsi dhe Daddy Yanke është përkthyer dhë përshtatur në disa gjuhë të botës nga këngëtarë të tjerë./Indeksonline/


Temat:
Lexo të tjera