14:41 / E enjte, 12 Tetor 2017

Ja kur lansohet projekti i ri i Gencit dhe Enit (Foto)

Ja kur lansohet projekti i ri i Gencit dhe Enit (Foto)

Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi ka ditë që kanë paralajmruar bashkëpunimin e tyre të ri.

Sipas një postimi të bërë në rrjetin social “Instagram” nga Genci, kënga lansohet ditën e shtunë në ora 13:00.

Mos ndoshta se bashku me këngën konfirmohet edhe lidhja e tyre mbetet të shihet./Indeksonline/

Lexo të tjera