12:28 / E martë, 10 Tetor 2017

Ja kush është dielli në jetën e Teuta Krasniqit (Foto)

Ja kush është dielli në jetën e Teuta Krasniqit (Foto)

Teuta Krasniqi, aktorja dhe prezantuesja e njohur është shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqet së bashku me vajzën e saj Taran.

“Dielli i jetës tem, Tara jem” ka shkruan Teuta bashkangjitur me fotografinë.

Shikoni sa bukur dukën ato të dyja./Indeksonline/

Lexo të tjera